Podmínky rezervací ubytování

Podmínky rezervací ubytování

Ubytování v Brně Apartmán přízemí Apartmán podkroví Rezervace ubytování Ubytování Kontakt

Kontakt

Eva Kyzlinková
Havlíčkova 41
602 00 Brno - Masarykova čtvrť

Telefon: 543 247 073
Mobil: 737 379 918

Podmínky rezervací ubytování

Podmínky při rezervaci na stránkách www.brnoubytovani.cz

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi zákazníkem (Vámi) a provozovatelem zařízení - Eva Kyzlinková.

Objekt se může rezervovat telefonicky, písemně nebo ústně na stránkách www.brnoubytovani.cz.Po zadání požadavku obdržíte obratem emailem potvrzení rezervace. 30% nájemní částky je k zaplacení do 7 dnů na bankovní účet uvedený v potvrzovacím emailu. Zbytek částky nejpozději čtyři týdny před nástupem ubytování.

Rezervace mezi Vámi a pronajímatelem – Eva Kyzlinková je závazně potvrzena až po zaplacení zálohy. Jestliže se během 7 dnů neuskuteční platba zálohy, může Pronajímatel se zamluveným objektem opět volně disponovat. U časově krátkých rezervací, 29 dnů a méně před nástupem ubytování, je celková částka k zaplacení ihned a tím je rezervace potvrzena. U rezervací v době kratší než 7 dnů je možná platba na místě v hotovost, po předchozí domluvě s pronajímatelem.
Příjezd a odjezd libovolně dle domluvy s pronajímatelem objektu.

Ceny jsou platné dle ceníku zveřejněného na www.brnoubytovani.cz

Storno podmínky – odstoupení od potvrzené rezervace Odstoupíte-li od smlouvy - do 30 dnů před datem nástupu na ubytování, bude Vám účtováno storno ve výši 10% nájemní ceny. - při odstoupení 20 dnů před datem nástupu účtujeme 50% z nájemní ceny. - 19 dnu až 2 dny před datem nástupu účtujeme 80% z ceny nájmu. - 1 den před datem nástupu účtujeme 100% z ceny rezervace. Určující je obdržení zprávy emailem ( u neděle a svátku je směrodatný následující pracovní den). Nebude-li objekt nájmu předán, propadá Vám celá nájemní částka.

Copyright © 2004. All Rights Reserved (Podmínky rezervací ubytování)